Шмигаль назвав умову для відкриття ринків в Україні

Шмигаль назвав умову для відкриття ринків в Україні
Читать на русском

Кабінет міністрів України розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків у середу, 29 квітня

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що продуктові ринки в умовах карантину у зв’язку з коронавірусом в Україні зможуть працювати з дотриманням жорстких санітарних норм, за порушення яких буде встановлена відповідальність. Про це повідомляє APnews з посиланням на повідомлення прем’єра в Telegram.

Він зазначив, що Кабінет міністрів України розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків у середу, 29 квітня.

"Це стало можливим завдяки тому, що МОЗ та Мінекономіки розробили чіткі критерії роботи і алгоритм контролю. Мова йде про відкриття більш ніж 280 продовольчих ринків по всій території України, які зможуть функціонувати з дотриманням жорстких санітарних норм. Цей перелік може бути розширений, якщо й інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи", - йдеться у повідомленні.

Шмигаль підкреслив, що планується встановити відповідальність за порушення вимог, включаючи закриття ринків на певний період.

Шмигаль назвав умову для відкриття ринків в Україні

Як повідомляв APnews, Владислав Криклій заявив, що на відновлення авіаперевезень після карантину знадобиться мінімум два роки.

Новини партнерів

Комітет Ради дав "зелене світло" "антиколомойскому" закону
У Мінінфраструктури повідомили, коли відновиться міжміське сполучення