Шмигаль анонсував закон про зарплати чиновників, який "підвищить престиж держслужби"

Шмигаль анонсував закон про зарплати чиновників, який "підвищить престиж держслужби"
Читать на русском

За його словами, ефективність у роботі держслужбовців має бути на першому місці, тому уряд ініціює зниження їх граничної чисельності на 10%.

В Кабміні готують законодавчу ініціативу щодо реформування системи оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад. Відповідний законопроект має унеможливити виплати надбавок посадовцям за суб'єктивним принципом та підвищити престиж держслужби.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram, передає APnews.

За його словами, ефективність у роботі держслужбовців має бути на першому місці, тому уряд ініціює зниження їх граничної чисельності на 10%. Зокрема, це стосується посадовців центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних підрозділів.

"Паралельно готується законопроект щодо реформування системи оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад. Це унеможливить виплати надбавок посадовцям за суб'єктивним принципом та підвищить престиж держслужби", - зазначив Шмигаль.

Також він додав, що секретаріат Кабміну, Мінфін, Мінцифри та Національне агентство України з питань державної служби стануть першими, де буде запроваджена нова фінансова модель. А згодом, система оплати праці має запрацювати й у інших державних установах.

Як повідомляв APnews, в Раді запропонували зекономити 3,5 млн грн на нардепах-"прогульниках".

Новини партнерів

Україна зараз не зможе вступити в НАТО, - ФРН
На Запоріжжі розкрили «міськраду», яка закликала скинути українську владу