Шмигаль анонсував відродження Мінагропрому і санепідемстанції

Шмигаль анонсував відродження Мінагропрому і санепідемстанції
Читать на русском

Шмигаль уточнив, що в Україні продовжують проводити реформи ряду державних органів, серед яких Податкова і Митна служби, ДАБК

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні пішов у зворотний бік процес злиття міністерств, наприклад, в країні знову почне роботу Міністерство аграрної політики, яке раніше було введено до складу Міністерства економіки. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єра під час онлайн-зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією.

"Передбачається поділ міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства на два окремих відомства з виділенням аграрного міністерства, оскільки аграрний напрямок має колосальне значення для економіки України і має бути належним чином представлено в уряді", - сказав він.

Шмигаль уточнив, що в Україні продовжують проводити реформи ряду державних органів, серед яких Податкова і Митна служби, ДАБК, реформу системи охорони здоров'я, і ​​здійснюється комплекс заходів, спрямованих на боротьбу з контрабандою.

"Сподіваємося, незабаром бізнес зможе переконатися в цьому і побачити результати реформ на практиці. Так само бізнес чекає "промисловий безвіз" - підписання Угоди АСАА", - додав прем'єр.

За його словами, Кабінет міністрів України відмовився від ідеї реорганізації Держпродпотребслужби, однак для контролю за епідеміологічною ситуацією і здоров'ям населення буде створено окремий санітарно-епідеміологічний орган, який буде підпорядкований Міністерству охорони здоров'я.

Як повідомляв APnews раніше, Кабінет міністрів України погодив призначення Андрія Назаренка на посаду глави Кіровоградської обласної державної адміністрації та Сергія Сергійчука на посаду глави Черкаської ОДА.

Новини партнерів

Кулеба: Путін повинен збалансувати свою "непристойну поведінку"
Клуб Першої ліги підписав новачка, який виступав в чемпіонаті ЛНР