Шмигаль анонсував в Україні запуск нового ресурсу з комунальних послуг: як він працюватиме

Шмигаль анонсував в Україні запуск нового ресурсу з комунальних послуг: як він працюватиме
Читать на русском

Для українців з'явиться можливість онлайн-замовлення та оплати послуг.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував запуск в Україні нового ресурсу, проект системи, із комунальних послуг під назвою "Простір житлово-комунальних послуг".

Про це глава уряду заявив в ході засідання Кабінету міністрів, передає APnews.

"Важливим напрямком є створення єдиної інформаційно-аналітичної системи з надання житлово-комунальних послуг", - розповів Шмигаль.

За його словами, в Україні до сьогодні немає інструменту, за допомогою якого громадяни зможуть отримати всі послуги, пов'язані зі сферою житлово-комунального господарства.

Крім того, прем'єр-міністр розповів, що для українців з'явиться можливість онлайн-замовлення та оплати послуг.

Також громадяни зможуть сповіщати про проблеми, які виникають у сфері благоустрою. Держава, в свою чергу, за словами Шмигаля, буде отримувати системні дані про ситуацію в житлово-комунальній сфері.

Як повідомляв APnews, частина мешканців Києві у грудні отримають платіжки в оновленому форматі. Мова йде, зокрема, про клієнтів КП «Київтеплоенерго», яким відтепер доведеться платити абонплату за послугу постачання тепла та гарячої води.

Новини партнерів

Україну перетворили на "Антиросію" та накачують сучасною зброєю - Путін
Путін вважає, що Росія не може вибудувати добросусідські відносини з Україною, оскільки Зеленський потрапив під вплив "нациків"