"Шкодую, що не вдарив мудака по обличчю": в матчі ПСЖ - "Марсель" суддя видалив п'ять гравців за дві хвилини

Найгірший старт парижан в чемпіонаті за 40 років.

У новому сезоні Ліги 1 команді Томаса Тухель не позаздриш - в перших двох матчах ПСЖ програв з однаковим рахунком - 1:0. Причому якщо програш дебютанту "Лансу" ще можна пояснити коронавірусом, який викосив всю лінію атаки парижан, то гра проти "Марселя" просто не задалася. Зрештою це вилилося в бої без правил на останніх хвилинах зустрічі. Редакція APnews розповість про вогняному матчу у Франції за останні кілька років.

Власне, про сам футбол багато сказати не вийде - попри повернення Неймара, Ді Марії, Паредеса та Кейлора Наваса відчувалося, що ПСЖ не встиг провести повноцінну передсезонну підготовку. Це позначилося на матчі, в якому парижани створили стільки ж гострих моментів, скільки і гравці "Марселя". Різниця в тому, що гості в середині першого тайму змогли реалізувати свій рідкісний шанс.

Ну а вже в компенсований час гравці обох команд вирішили додати трохи вогню. Суддя Жером Брісар в основний час роздав 10 жовтих карток, а за останні дві хвилини додав ще два "гірчичника" і цілих п'ять червоних карток.

Спочатку на Паредесі сфолили в центрі поля, і він полетів розбиратися з противником за допомогою кулаків. Конфлікт швидко переріс у серйозне зіткнення, підсумком якого стало два прямих видалення для Левена Кюрзава і Жордана Амаві. Паредес і Бенедетто також вирушили в роздягальню, отримавши по другій жовтій картці.

Однак і на цьому пристрасті не заспокоїлися - майже відразу суддю викликали для перегляду епізоду за допомогою VAR. Система чітко показала - Неймар вдарив захисника "Марселя" Альваро Гонсалеса кулаком в потилицю. Пряма червона картка пішла відразу ж після цього.

Правда, Неймар ще на поле натякав судді, що вдарив-то він Гонсалеса "за справу" - нібито захисник гостей обізвав його "чорним". Уже з роздягальні бразилець твітнув, що шкодує лише про одне - "що не опинився тоді віч-на-віч з цим мудаком". Сам Гонсалес також оперативно висловився, що ніяких расистських висловлювань з його боку не було.

У будь-якому випадку команди постаралися на славу, щоб оновити рекорд по грубості в Лізі 1 в цьому столітті - 12 жовтих і п'ять червоних карток. А для Парижа цей матч ознаменував собою найгірший старт за 40 років - саме в сезоні-1 978/79 ПСЖ програв у двох стартових матчах і не зміг відзначитися голом ні в одному з них. Та й в цілому напад Парижа в кризі - останній гол парижани забили ще в півфіналі Ліги Чемпіонів проти "Лейпцига". Після цього - тільки "суха" серія довжиною в 270 хвилин.