Шкоду, яку "Делфі" наніс екології, оцінили у 16 000 доларів. У Держекоінспекції пояснили, чому сума невелика

Шкоду, яку "Делфі" наніс екології, оцінили у 16 000 доларів. У Держекоінспекції пояснили, чому сума невелика
Читать на русском

Невисока сума збитків від розливу нафтопродуктів у море пояснюється недосконалістю українського законодавства.

Танкер "Делфі", який 10 вересня нарешті транспортували з акваторії пляжу «Дельфін», завдав збитків водному середовищу на суму 16,3 тисячі доларів.

Про це APnews повідомляє з посиланням на рішення Державної екологічної інспекції України.

Зазначається, що після вивезення судна у морі було виявлено перевищення за вмістом нафтопродуктів.

За словами голови ДЕІ Андрія Мальованого, судновласнику "Делфі" вже направлено претензію на добровільне відшкодування збитків.

"Підйом танкера "Делфі" нарешті відбувся! Судно остаточно транспортували з місця аварії – з акваторії пляжу "Дельфін" біля Одеси. За результатами лабораторних досліджень, проведених фахівцями ДЕІ в Одеській області, виявлено перевищення нормованих значень ГДК за вмістом у воді нафтопродуктів. Їх показник 10 вересня складає 0,09 мг/дм3. Загальна сума збитків внаслідок витікання забруднюючих речовин складає 16,3 тисячі доларів (близько 453 тисяч гривень).

Ця сума остаточна. Претензія судновласнику на добровільне відшкодування збитків вже направлена. Також з метою недопущення виникнення порушень у сфері природоохоронного законодавства та уникнення забруднення акваторії Чорного моря ДЕІ в Одеській області направлено лист до ДП "АМПУ" з вимогою негайно інформувати Держекоінспекцію в разі виявлення витоків із судна та забруднення акваторії, де воно перебуватиме після транспортування", - зазначив голова ДЕІ.

Невисока сума збитків від розливу нафтопродуктів у море пояснюється недосконалістю українського законодавства, наголосив Мальований.

"У багатьох зараз виникне питання, чому сума збитків така невисока? Тому що сьогодні збитки за скид всіх забруднюючих речовин у водні об’єкти розраховуються за однаковою методикою. Збитки за потрапляння однакової кількості нафтопродуктів та пальмової олії у водойму однакові. Хоча нафтопродукти несуть набагато більшу шкоду екосистемі ніж олія.

Держекоінспекція не може йти наперекір законодавчо встановленим методикам і обраховувати збитки по-своєму. Однак ми можемо ініціювати зміни. Ми вже розробляємо проекти законодавчих змін, щоб сума збитків за такі кричущі порушення, як розлив нафтопродуктів у акваторії моря, становила справді значну суму. Власники суден повинні боятися скидати у воду небезпечні речовини через загрозу стягнень мільярдів гривень. Тільки так зможемо уникати таких ситуацій, як з танкером "Делфі", який транспортували лише через рік після аварії», - пояснив Андрій Мальований.

Як повідомляв APnews, еколог заявив, що екосистема Чорного моря в місці краху "Делфі" могла загинути.

У Києві зафіксували антирекорд нових випадків COVID-19
Бойовики обстріляли населені пункти, де мало відбутись патрулювання СЦКК та ОБСЄ

Новини партнерів