Шкарлет заявив, що вакцинований перед смертю студент вишу під Києвом помер не від щеплення

Шкарлет заявив, що вакцинований перед смертю студент вишу під Києвом помер не від щеплення
Читать на русском

За його словами, "є кілька побічних явищ".

Причиною смерті студента Українського гуманітарного інституту в місті Буча Київської області Володимира Сало стала не вакцинація від коронавірусу.

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, передає APnews.

За його словами, "є кілька побічних явищ".

"Ті прикрі випадки, які відбуваються, всі знаємо - облетіли певні мережі повідомлення про хлопчика 19 років, але там причина, вона буде оприлюднена, причина не в вакцинації. Є кілька побічних явищ, але вакцинація - сьогодні наша з вами запорука успішного освітнього процесу", - заявив глава МОН під час відкриття форуму Всеукраїнського тижня дошкільної освіти.

Крім того, Шкарлет закликав освітян звертатися за роз'ясненнями щодо вакцинації та її наслідків до профільних лікарів і в центр надання консультації Міністерства охорони здоров'я.

"Сьогодні пандемія COVID-19 переростає в пандемію невакцинованих. Задумайтеся про це. У містах, в областях, в районах потрібно активно і досить виважено і розумно ставитися до вакцинації", - підкреслив міністр.

Варто зазначити, що коментарі Шкарлета стосуються трагічного інциденту, який стався ще 13 вересня. Так, у Бучі того дня помер 19-річний студент Володимир Сало. Юнакові у той день зробили щеплення о 14:30, а вже ввечері він помер.

Як повідомляв APnews, у Запоріжжі помер школяр, який пережив клінічну смерть на уроці.

Новини партнерів

У Казахстані чоловік відкрив стрілянину по судовиконавцям і копам: п'ятеро людей загинули
Через шлюз на Дніпровському каскаді вперше пройшов караван з барж та буксиру