Шкарлет закликав організувати в Україні дистанційне навчання на наступні 2 тижні

Шкарлет закликав організувати в Україні дистанційне навчання на наступні 2 тижні
Читать на русском

Сергій Шкарлет занепокоєний ситуацією щодо розповсюдження коронавірусної інфекції у країні.

Виконувач обов'язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет закликав місцеву владу перевести школи на дистанційну форму навчання на найближчі два тижні. Про це APnews пише з посиланням на заяву голови МОН у Telegram-каналі.

Шкарлет занепокоєний ситуацією щодо розповсюдження коронавірусної інфекції у країні.

"Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька — знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей", — написав Сергій Шкарлет.

Він додав, що знає і розуміє, що питання організації навчання вирішують на місцях. Але важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно.

"Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО", - зазначав Сергій Шкарлет.

Т. в. о. міністра акцентує увагу на тому, що найголовніше — не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні можуть змінити дати шкільних осінніх канікул у зв'язку з проведенням місцевих виборів 25 жовтня.

Новини партнерів

У Львові помер відомий український поет Микола Петренко
За злам додатку "Дія" хакерам дадуть мільйон