Шкарлет висловився про «свій» плагіат

Шкарлет висловився про «свій» плагіат
Читать на русском

Якщо перевірка наукових робіт проходить виключно на підставі комп'ютерної програми, то її результати враховувати не слід, вважає міністр.

Глава МОН Сергій Шкарлет попросив журналістів не спекулювати поняттям «плагіат». Про це повідомляє APnews з посиланням інтерв'ю міністра "Радіо НВ".

"Перш за все юристи повинні дати чітке визначення, що таке плагіат. Це найголовніше. А що стосується академічної доброчесності, то я б на цьому терміні не спекулював, тому що, ну є об'єктивні речі, коли під цей термін можна підвести що завгодно. Навіть нашу з вами бесіду можна підігнати під термін плагіат, так званий термін плагіат", - розповів чиновник.

Також Сергій Шкарлет зазначив, що в Україні всі дипломи, все наукові статті в наукових журналах проходять перевірку на плагіат. Однак якщо ця перевірка проходить виключно на підставі комп'ютерної програми, то «це не перевірка», вважає міністр.

Нагадаємо, що в 2020 р Нацагентство з забезпечення якості вищої освіти заявило про наявність плагіату в наукових працях Сергія Шкарлета. У відповідь політик подав до суду на установу.

Раніше APnews повідомляв, Шкарлет висловився про впровадження християнської етики в школах.

Новини партнерів

На Донеччині подружжя "заробило" 1,4 млн грн на померлих пенсіонерах: їм загрожує до 12 років в'язниці
Зеленський за минулий рік "налітав" на 22,25 млн гривень