Шкарлет - міна уповільненої дії для уряду і президента Зеленського

Шкарлет - міна уповільненої дії для уряду і президента Зеленського
Ексклюзив
Читать на русском

Олексій Гарань вважає, що заплямована репутація в.о. глави Міносвіти Шкарлета може суттєво "вдарити" по репутації уряду і Зеленського.

Виконуючий обов’язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет – "міна уповільненої дії для уряду і президента Зеленського".

Таку думку висловив професор НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Олексій Гарань під час прес-конференції на тему "Освіта і пандемія: що українці думають про дистанційне навчання та як оцінюють ЗНО".

Про це повідомляє кореспондент APnews з місця події.

Як вважає Гарань, заплямована репутація в.о. глави Міносвіти Шкарлета може суттєво "вдарити" по репутації уряду та, зокрема, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та президента Володимира Зеленського.

"І Шмигаль, і президент Зеленський, і велика кількість людей, десь під 50%, вважають, що людина має бути доброчесною і в науковому сенсі, і в фінансовому. Тобто, це суттєвий фактор. І я думаю, що з точки зору рейтингів (а ми знаємо, що наше керівництво країни дуже дбає про рейтинг) той факт, що воно все таки наполягло на тому, що в.о. міністра стала людина, яка заплямована плагіатом – я думаю, що це міна сповільненої дії і для уряду, і для самого президента Зеленського", - наголосив Олексій Гарань.

Нагадаємо, що 25 червня Кабмін призначив Сергія Шкарлета в.о. міністра освіти.

Зазначимо, що раніше Шкарлет йшов на вибори в Чернігівську облраду від Партії Регіонів і називав себе прихильником президента-втікача Віктора Януковича, а в 2015 році балотувався до облради, проте вже від Блоку Петра Порошенка.

Як повідомляв APnews, під Верховною Радою активісти водили хороводи проти призначення Шкарлета.

Новини партнерів

Близько половини українців не готові до дистанційного навчання з 1 вересня в школах - опитування
Повернення Яремчука після травми і гол Малиновського зі штрафного. Як наші футболісти виступають у Європі