Щотижня Україна буде отримувати по 500000 доз вакцини Pfizer - Шмигаль

Щотижня Україна буде отримувати по 500000 доз вакцини Pfizer - Шмигаль
Читать на русском

Такі обсяги необхідні для забезпечення безперервної вакцинації.

У найближчі місяці Україна щотижня отримуватиме нові партії вакцин від коронавірусу. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаля під час Години запитань до уряду.

Глава уряду підкреслює, що щотижня Україна буде отримувати майже по 500 тисяч доз вакцини від Pfizer. За його словами, це необхідно для забезпечення безперервного процесу вакцинації.

"Для забезпечення безперервного процесу вакцинації Україна регулярно отримує нові партії безпечних вакцин. У найближчі місяці ми очікуємо щотижневі поставки по майже півмільйона доз вакцини Pfizer", - заявив Шмигаль.

При цьому прем'єр-міністр зазначив, що в Україні добре налагоджена інфраструктура для поширення цієї вакцини і забезпечення холодового ланцюга для її зберігання. Наразі в нашій країні щеплення роблять вакцинами CoviShield (AstraZeneca), китайської CoronaVac, Comirnaty (Pfizer-BioNTech), Spikevax (Moderna) і AstraZeneca-SKBio, які виробляють в Південній Кореї.

Раніше APnews повідомляв, що в Україну завезуть 1,25 мільйона доз вакцин від грипу трьох різних виробників. Поки вони знаходяться на лабораторному контролі якості, результати якого будуть відомі 3 жовтня.

Новини партнерів

Українцям покроково пояснили, як роздрукувати COVID-сертифікат на порталі "Дія"
У КМДА прокоментували можливе закриття транспорту при локдауні: вже готують е-перепустки