Щоб здати тест на коронавірус, мені знадобилося 2 дні і кірочка нардепа, - Скороход

Щоб здати тест на коронавірус, мені знадобилося 2 дні і кірочка нардепа, - Скороход
Читать на русском

Народна депутатка намагалась здати тест 2 дні.

Народний депутат Ганна Скороход, у якої підтвердили захворювання коронавірусом COVID-19, розповіла про всі нюанси здачі аналізу. Про це Скороход написала на своєму Telegram-каналі.

Так, на здачу аналізів народної депутатці знадобилося 2 дні.

"У перший день була температура 38 ввечері, ломота в тілі, дуже боліла голова. Підстави для цього всього можна було знайти і в іншому, але вирішила перевіритися, адже я то таке, а от за дитину переживаю. Поїхала в поліклініку," - розповідає вона.

В інфекційному відділенні після огляду Ганні Скороход сказали, що у неї немає коронавірусу. На прохання зробити тест, відмовили.

"Попросила зробити тест, відмовили, пославшись на те, що тести тільки якщо 100%," - додала Скороход.

На другий день симптомів захворювання у Скороход стало більше, тому вона вирішила, що потрібно зробити тест.

У лабораторіях їй відмовили, сказавши, що у них здати не можна, до них везуть безпосередньо на аналіз. Сказали викликати швидку.

У швидкій сказали, що бригада не приїде, так як її випадок - "це не компетенція невідкладної допомоги". Відправили до лікаря, але поліклініка вже не працювала.

Скороход подзвонила в швидку вдруге.

"Користуюся, як всі вважають, заповітної фразою - я народний депутат, кажуть передзвонить головний на зміні. Передзвонює, все те ж саме, потім 15 хв лайки і мені пропонують поїхати в інфекційку в Білу Церкву, я запитую, вони тести ПЦР роблять?, - ні, тільки експрес, але це все, що ми можемо, "- каже нардеп.

Після всього цього Анна Скороход вирушила в Олександрівську лікарню, де нарешті їй зробили експрес-тест на коронавірус, хоча для цього їй прийшла скористатися кірочкою нардепа.

"Зробили експрес-тести на грип та Covid 19, - негативні. Але відразу попередили, експрес-тест не точний і результат показує на 5-10 день симптоматики. Просила ПЛР, але рішення про його проведення приймається щоранку на нараді докторів," - каже Скороход.

Зневірившись, Анна Скороход звернулася в приватну клініку, в якій їй таки зробили ПЛР тест, який обійшовся 4100 гривень.

"Причому сам тест безкоштовний, оплачуєш виклик і захисні костюми парамедиків," - додала вона.

В результаті нардеп резюмувала, що на здачу тесту їй знадобилося: 2 дня, корочка нардепа і 4100 грн за виклик швидкої з приватної клініки.

Як повідомляв APnews раніше, коронавірус виявили у народного депутата Ганни Скороход.

Новини партнерів

Кількість хворих на коронавірус перевищила 400 осіб - за добу захворіли ще 109 осіб
Кількість хворих на коронавірус в Україні знову зросла - зафіксували вже 356 випадків