Що загрожує терористу за захоплення автобуса з пасажирами в Луцьку і загрози вибуху

Що загрожує терористу за захоплення автобуса з пасажирами в Луцьку і загрози вибуху
Читать на русском

Наразі чоловік на контакт не йде, а його вимоги не містять ніякої конкретики

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом захоплення автобуса із заручниками в Луцьку. Особистість зловмисника вже встановлено. Правоохоронці ведуть переговори з ним. Чоловік на контакт не йде, а його вимоги не містять ніякої конкретики. Про це APnews повідомляє з посиланням на поліцію Волинської області.

"Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 147 (Захоплення заручників) Кримінального кодексу України", - повідомили правоохоронці.

Частина 2 статті 147 передбачає захоплення заручників з метою спонукання інших осіб до вчинення чи утримання від вчинення будь-якої дії як умови звільнення заручника, дії з'єднані з загрозою знищення людей, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки. Згідно з Кримінальним кодексом, за скоєне терористові загрожує термін від 7 до 15 років.

Нагадаємо, у Луцьку чоловік захопив автобус із заручниками та погрожує всіх підірвати. Пізніше з'явилося відео з ймовірним терористом.

APnews також писав, що Геращенко підтвердив особу терориста. А Володимир Зеленський повідомив, що тримає ситуацію під особистим контролем.

Читайте також:

Новини партнерів

Автор "Філософії злочинця" з психічними розладами: з'явилися подробиці біографії "терориста" з Луцька
Геращенко підтвердив особу терориста, який захопив у заручники пасажирів автобуса в Луцьку