Що робити, якщо вас звільнили або відправили "за свій рахунок" через карантин - поради юристів

Що робити, якщо вас звільнили або відправили "за свій рахунок" через карантин - поради юристів
Ексклюзив
Читать на русском

Юристи відзначають, що роботодавець не може без згоди співробітника звільнити його або відправити в неоплачувану відпустку

Кабінет міністрів в середу, 25 березня, рекомендував роботодавцям не звільняти своїх співробітників під час вимушеного всеукраїнського карантину, який ввели через поширення коронавірусу covid-19. Але деякі компанії все ж намагаються скоротити свої витрати, тому змушують своїх співробітників йти в неоплачувані відпустки або зовсім звільнятися під різними приводами, що незаконно.

Провідні українські адвокати і юристи в ексклюзивному коментарі APnews пояснили, чи дійсно роботодавець може звільнити співробітника під час всеукраїнського карантину і як працівникові себе захистити.

Український адвокат Ростислав Кравець жартома порадив "звільнити такий уряд", тому що дана ініціатива виглядає як знущання наді роботодавцем.

"У будь-якого роботодавця виникає питання, а коштом чого утримувати співробітників, платити їм заробітну плату, платити оренду. Звідки взяти ці гроші? Тому ця ініціатива не звільняти ... фактично і змусити не можуть, тому що утримувати своїх співробітників більшість роботодавців, особливо малого та середнього бізнесу, просто не здатні. Заява уряду не звільняти співробітників і не відправляти своїм коштом у відпустку - відвертий популізм і спроба зняти з себе відповідальність", - зазначив Кравець.

При цьому він вказав, що змусити людину звільниться ніхто не може.

"Співробітникові можуть запропонувати піти у відпустку своїм коштом і вже були внесені відповідні зміни в закон про відпустки та трудовий кодекс, що можна не на 15 днів, а на весь термін карантину піти у відпустку своїм коштом. Співробітника можуть звільнити - звільнити у зв'язку із запізненням на роботу або скоротити у зв'язку зі зміною режиму підприємства", - пояснив адвокат.

Також він заявив, що завдяки діям попереднього міністра розвитку економіки та сільського господарства Тимофія Милованова профспілки фактично повністю знищені.

У свою чергу, юрист ГО "Соціальний рух" Віталій Дудін зазначив, що в законодавстві України є норми, які можуть захистити працівників.

"На підприємстві можуть оголосити час припинення трудової діяльності не з вини працівника - простій. За цей час людям повинні нараховуватися тарифні ставки коштом роботодавця. При певних умовах ці кошти виплатить Фонд соціального страхування на випадок безробіття. Це передбачено ст. 47 "Допомога з часткової зайнятості" закону "Про зайнятість населення". Тому відправити людину в неоплачувану відпустку не єдина можливість, але найбільш вигідна роботодавцю", - пояснив Дудін.

При цьому він нагадав, що Верховна Рада внесла зміни в закон "Про відпустки" та до Кодексу про працю, що дозволяє відправляти людей в неоплачувані відпустки без вказівки максимальної тривалості.

"Імовірно (неоплачувану відпустку, - ред.) до кінця карантину. Зараз пишуть заяви без кінцевої дати, що тягне за собою надзвичайно важке матеріальне становище. Якщо людина пішла в неоплачувану відпустку, то вона не може звернутися на біржу праці за допомогою з безробіття", - вказав юрист.

Крім того, він підкреслив, що роботодавець не може прийняти рішення про звільнення або відхід у відпустку без збереження зарплати замість працівника. Якщо змушують підписати подібну заяву, то:

Крок 1. Написати заяву на ім'я директора про надання оплачуваної відпустки або оголосити простий.

Крок 2. Зібрати докази, які свідчать, що бажання йти в неоплачувану відпустку або звільнятися не було.

Крок 3. Звернутися до профспілки.

Крок. 4. Звернутися до Державної служби з питань праці, щоб на підприємстві провели перевірку і призначили санкції.

Також він нагадав, що за грубе порушення передбачена кримінальна відповідальність - стаття 172 "Грубе порушення законодавства про працю" Кримінального кодексу України, яка передбачає штрафи до 50 неоподатковуваних мінімумів, позбавлення права займати певні посади або виправні роботи на строк до двох років. Розслідуванням таких справ займається Національна поліція.

Якщо в цей нелегкий період з вами поступили незаконно, то не бійтеся відстоювати свої права. Кожен громадянин України має право на збереження заробітної плати та робочого місця на час карантину і як би роботодавець не хотів, але він не може позбавити працівника цього права без його згоди. Потерпілий співробітник нічого не втрачає, а роботодавець може постраждати фінансово.

Новини партнерів

Українські лікарні безкоштовно отримають конфісковані халати, маски і окуляри
В Україні запропонували ввести кримінальну відповідальність за експорт протиепідемічних товарів