Що робити, якщо співробітник захворів на COVID-19 - поради головного санлікаря

Що робити, якщо співробітник захворів на COVID-19 - поради головного санлікаря
Читать на русском

Віктор Ляшко зазначив, що за кожною територією закріплено епідеміолог

Керівник організації, де виявлено випадок COVID-19, повинен звернутися в територіальний лабораторний центр. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного санітарного лікаря Віктора Ляшко в інтерв'ю в програмі "Новий день".

"У лабораторному центрі є закріплений за даною територією епідеміолог, проводить епідеміологічне розслідування. Він відкриває і закриває вогнище і рекомендує, кому з контактних треба йти на самоізоляцію, а кому - ні. В залежності від часу, протягом якого він контактував з хворим", - заявив Ляшко.

При цьому він зазначив, що якщо після звернення в лабораторний центр не було ніяких дій, то необхідно телефонувати на гарячі лінії Департаменту охорони здоров'я та Міністерства охорони здоров'я.

"Цілком можливо, що в певних ситуаціях просто спрацював людський фактор. У нас велика кількість випадків, вогнищ. Можливо, десь епідеміологи просто не встигли", - підкреслив головний санлікар.

Як раніше повідомляв APnews, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що, якщо люди не будуть дотримуватися санітарних норм, в Україні можливий повний карантинний локдаун, коли Міністерство охорони здоров'я віднесе всі регіони країни в "червону" епідеміологічну зону.

Півзахисник "Динамо" перейшов в оренду в російський клуб
"На локдаун можна піти і раніше 25 жовтня": Ляшко назвав умову для введення повного карантину в Україні

Новини партнерів