Що дозволено, а що заборонено в Україні до 24 квітня: роз’яснення уряду

Що дозволено, а що заборонено в Україні до 24 квітня: роз’яснення уряду
Читать на русском

Кабмін зняв заборону з деяких видів діяльності.

Кабмін вніс зміни до деяких актів щодо поширенню коронавірусу на території України. По про це повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з урядовою постановою №239, українцям дозволені певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту.

Серед таких видів діяльності:

• діяльність закладів громадського харчування щодо адресної доставки замовлень;

• торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку;

• провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

• перевезення легковими автомобілями;

• перевезення службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції;

• перевезення у трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяється кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

Також ухвалено рішення про продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня.

Зокрема, йдеться про заборону відвідувати заклади освіти: садочки, школи, університети тощо.

В Україні заборонена і діяльність закладів громадського харчування - ресторанів, кафе, а також торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

До 24 квітня заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Також призупинено перевезення авіаційним транспортом.

Також продовжено до 24 квітня закриття пунктів пропуску через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень та КПП на в’їзд та виїзд на тимчасово окуповану територію АР Крим і м. Севастополя.

Як повідомляв APNews, прем'єр Шмигаль пояснив суть надзвичайної ситуації в Україні.

Новини партнерів

Адвокат стверджує, що бізнесмена Старицького застрелила дружина Кожари
Скандальні пропозиції уряду про "перекроювання держбюджету" переглянуть, - нардеп Мокан