Щеплені від COVID-19 можуть заражати штамом "Дельта"

Щеплені від COVID-19 можуть заражати штамом "Дельта"
Читать на русском

ВООЗ раніше погодилася з тим, що індійський штам коронавірусу більш заразний, ніж перший варіант.

Якщо брати до уваги той факт, що штам коронавірусу Дельта більш заразний, ніж інші варіанти COVID-19, то навіть щеплені люди можуть заражати оточуючих.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави Центрів з контролю і запобігання захворювань США (CDC) Рошель Валенські.

Валенські підкреслила, що вакцини захищають від тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізацій і смерті. Але при цьому ризик зараження все ще залишається і повністю щеплені люди можуть хворіти коронавірусною інфекцією.

При цьому навантаження штаму Дельта на організм аналогічне навантаженню нещепленої людини, яка заразилася. З цього може випливати, повідомила Валенські, що люди, інфіковані дельта-варіантом, можуть бути дуже заразними.

В першу чергу, за її словами, це може піддавати ризику дітей, що не досягли віку вакцинації, людей зі слабким імунітетом і в цілому тих, хто не зробив щеплення.

Варто відзначити, що раніше Всесвітня організація охорони здоров'я погодилася з тим, що дельта-штам дійсно більш заразний і небезпечніший першого, оригінального варіанту COVID-19.

Раніше APnews повідомляв, вакцина Johnson & Johnson захищає від нових штамів коронавірусу.

Новини партнерів

"Нам не потрібно доводити це статтями" - Зеленський привітав українців з хрещенням Київської Русі-України та "вколов" Путіна
У «Дизель-шоу» виправдалися за расистський номер коментарями з інтернету