Щенячий патруль: чому діти обожнюють ці іграшки

Щенячий патруль: чому діти обожнюють ці іграшки
Читать на русском

«Щенячий патруль» (Paw Patrol) - веселий і зворушливий дитячий мультсеріал, популярний у всьому світі. Його герої, харизматичні цуценята-рятувальники на чолі з господарем і ватажком Зіком Райдером, настільки полюбилися малюкам, що іграшки, створені за мотивами мультфільму, незмінно виявляються в топі продажів.

Головна причина тотального дитячого захвату «Щенячим патрулем» в тому, що герої Paw Patrol близькі і зрозумілі малюкам. Вони недосконалі і поводяться, як звичайні діти: сміються, дуріють, потрапляють в забавні і непрості ситуації, але завжди залишаються добрими, самовідданими та вірними друзями, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу кожному, хто потрапив в біду.

Paw Patrol в мордочках та обличчях

Головні герої «Щенячого патруля» - 7 цуценят, кожен зі своїм характером, інтересами і захопленнями:

  • серйозний і стриманий Гонщик - поліцейська вівчарка і детектив, який любить розплутувати складні справи;
  • незграбний далматинець Маршалл - пожежний, виручає з будь-якої біди;
  • модниця Скай, симпатична дівчинка породи кокер-спанієль - першокласний пілот, який бере участь в повітряно-рятувальних операціях;
  • зовні суворий, але насправді добрий і вразливий бульдог Здоровань - будівельник, який розбирає найскладніші завали;
  • душа компанії і спортсмен лабрадор Зума - рятувальник на воді, який обожнює серфінг і пригоди;
  • безпородний майстер на всі руки Роккі - щеня-екоактивіст, захисник природи і прибічник вторинної переробки сміття;
  • гіперактивне малятко-хаскі Еверест - гірський рейнджер, виручає тих, хто опинився в сніговому полоні.

А разом вони - загін, що захищає спокій Бухти Пригод і її жителів. Керує цуценятами хлопчик Зік Райдер - відважний винахідник і експериментатор з неймовірно добрим серцем. Всі свої винаходи він направляє на допомогу людям.

Улюблені іграшки

Дитяча любов до мультфільму підштовхнула виробників розробити серію іграшок з його головних героїв, їх спорядження, транспортних засобів і командного пункту. Як в мультику, іграшкові цуценята живуть в будках з функцією трансформації, їздять на машинах, літають на реактивних ранцях, керують спецтехнікою і катерами, використовуючи будь-які засоби, щоб вчасно встигнути до тих, кому потрібна допомога.

Щенячий патруль: чому діти обожнюють ці іграшки

Особливе захоплення у малюків викликають набори «Рятувальна станція» та «Великий офіс рятувальників», які в деталях повторюють моделі з мультфільму. В офіс цуценята біжать за викликов "щенофона" і звідти ж поспішають на завдання. А на станції розробляють способи вирішення проблемних ситуацій.

Іграшки Paw Patrol дозволяють розігрувати знайомі сценки і разом з цуценятами боротися зі страхами. Дитина ніби стає частиною щенячого патруля, відчуваючи себе членом відважної і самовідданої команди.

Щенячий патруль: чому діти обожнюють ці іграшки

Грай та вчись

«Щенячий патруль» доставляє дітлахам багато радості і, розважаючи, вчить цінувати дружбу, працювати в команді, співчувати іншим, розуміти і прощати. А ще прищеплює почуття відповідальності за свої рішення і вчинки.

Щенячий патруль: чому діти обожнюють ці іграшки

Єдність світосприйняття зближує малюків і їх екранних улюбленців, адже цуценята, як і діти, сприймають світ безпосередньо і щиро, в них немає фальші і брехні. Довіряючи героям мультфільму, дитина прагне бути схожим на персонажів. Адже як любить говорити Гонщик: «Відважним цуценятам все по зубах!».

Новини партнерів

Під Харковом хлопчик потонув, намагаючись врятувати собаку
19-річний футболіст "Лаціо" загинув в ДТП