Ще триває ліквідація: В ДСНС розповіли про стан пожеж на Київщині та Житомирщині

Ще триває ліквідація: В ДСНС розповіли про стан пожеж на Київщині та Житомирщині
Читать на русском

У Чорнобильській зоні до ліквідації пожеж залучено 3 літаки АН-32П та 3 вертольоти, якими 24 квітня здійснено 79 скидів – 176 т води.

У Київській і Житомирській області все ще триває ліквідація пожеж. Про це повідомляє APnews з посиланням на Держслужбу з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

У Житомирській області рятувальники допомагають працівникам лісових господарств гасити окремі осередки тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах.

"До гасіння залучили 637 чоловік та 91 одиниць техніки, з них від ДСНС 72 чоловік особового складу та 18 одиниць техніки", - повідомляє прес-центр ДСНС.

У Київській області, зокрема у Чорнобильській зоні, підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 2 осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем.

"Залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 5 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 949 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1 тис. 69 чоловік та 250 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 тис. 38 чоловік особового складу та 236 одиниць техніки, у тому числі 3 літаки АН-32П та 3 вертольоти, якими 24 квітня здійснено 79 скидів – 176 т води," - додали у ДСНС.

Також повідомляється, що радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень.

Як повідомляв APnews раніше, питання пожеж в Україні знаходиться не в компетенції правоохоронних органів, а є питанням національної безпеки. Про це заявила журналістка і телеведуча Наталя Влащенко.

Новини партнерів

Після послаблення карантину Україна житиме за новими стандартами - Кабмін
Україна встановила позитивний рекорд - за добу 181 пацієнт одужав від коронавірусу