Ще кілька міст України посилили карантин через коронавірус

Ще кілька міст України посилили карантин через коронавірус
Читать на русском

У містах тимчасово припинять роботу всіх закладів з масовим скупченням людей

Голова Запорізької міської ради Володимир Буряк повідомив, що у Запоріжжі тимчасово зупиняють роботу всі об'єкти загального користування з присутністю понад десять осіб. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

У місті тимчасово припинять роботу всіх магазинів, крім продуктових і аптек; кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів; кафе, ресторанів, підприємств громадського харчування; дитячих розважальних центрів і клубів, майданчиків, у тому числі спортивних; фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів; торгово-розважальних центрів; всіх ринків.

Водночас громадський транспорт буде працювати в штатному режимі.

"В бюджеті додатково передбачено 100 млн грн на боротьбу з поширенням коронавірусу та надання медичної допомоги хворим", - йдеться у повідомленні.

В Ужгороді представники міської ради ухвалили рішення про закриття всіх закладів громадського харчування, крім продуктових магазинів, аптек і заправок, починаючи з вівторка, 17 березня.

Крім того, в Івано-Франківську 17 березня набирає чинності рішення про закриття всіх закладів громадського харчування, ТРЦ і магазинів, крім продуктових, аптек і заправок.

Раніше стало відомо, що у Києві обмежувальні заходи на час карантину через коронавірус розширились на заклади торгівлі, працювати будуть лише продуктові магазини та аптеки.

Як повідомляв APNews, на тлі поширення китайського коронавірусу журналістам дозволено працювати у Верховній Раді виключно в кулуарах третього поверху – у прес-центрі.

Нагадаємо, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що через пандемію коронавірусу графік роботи парламенту буде змінено.

Новини партнерів

Через спалах коронавірусу в Україні можуть ввести надзвичайний стан. Ексклюзив
Перший хворий на коронавірус в Україні одужує