"Чекаємо до ранку!": Тищенко не зміг пояснити, чому його ресторан порушує карантин

"Чекаємо до ранку!": Тищенко не зміг пояснити, чому його ресторан порушує карантин
Читать на русском

Відвідувачів запросили розважатись у нічний час, проте Кабінет міністрів України  ввів заборону на роботу громадського харчування в нічний час

Народний депутат від "Слуги народу" і власник ресторану "Велюр" Микола Тищенко не зміг пояснити, чому його заклад продовжує працювати в нічний час, хоча це заборонено карантинними обмеженнями. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Тищенка.

"Не можу. Ще є питання?" - сказав він, коли журналісти попросили прокоментувати роботу ресторану "Велюр" вночі.

Відомо, що відвідувачів запросили розважатись у нічний час, проте Кабінет міністрів України ввів заборону на роботу громадського харчування в нічний час через карантин у зв'язку з коронавірусом.

"Слуга народу Микола Тищенко та його ресторан Велюр знову начхали на правила для всіх, тому що коли ти народний депутат, то правила тобі неписані! Плював він і його ресторан знову на рішення Кабміну, яке забороняє працювати закладам з 23 до 7 ранку. Мало того, тепер кандидат у мери не тільки не робить це за зачиненими дверима, але і рекламу в інстаграм свого елітного ресторану дає. "Місто засинає, але не Велюр!" Це вже знущання над усіма порядними бізнесменами, які виживають, як можуть", - зазначила народний депутат від партії "Голос" Олександра Устинова.

Як раніше повідомляв APnews, українські політики та партії за перший місяць опублікували 9952 рекламних пости в різних соціальних мережах, витративши на це тисячі доларів.

Новини партнерів

В Україні стадіони розділять на чотири категорії
День з київськими "Рятувальниками Малібу". П'яниці та самогубці замість спекотних красунь і пригод