Ще дві країни відкривають кордони з Україною з 1 червня

Ще дві країни відкривають кордони з Україною з 1 червня
Читать на русском

Про готовність найближчим часом частково відновити роботу пунктів пропуску на кордоні з Україною повідомили словацька та молдовська сторони

З 1 червня планується відкриття деяких пунктів пропуску на кордоні зі Словаччиною та Молдовою. Про це повідомляє APnews з посиланням на Держприкордонслужбу України.

Повідомляється, що прикордонне відомство України направило листи та провело прикордонно-представницькі зустрічі з колегами з країн Євросоюзу та Молдови щодо відновлення пропуску осіб та транспорту з їхнього боку навпроти відкритих українських пунктів пропуску.

Так, про готовність найближчим часом частково відновити роботу пунктів пропуску на кордоні з Україною повідомили словацька та молдовська сторони.

Зокрема, в листі прикордонного відомства Словацької Республіки зазначено, що з 1 червня планується відновлення роботи таких пунктів пропуску:

"Вишнє Немецьке" (з українського боку – "Ужгород") лише для легкового та вантажного автомобільного сполучення; "Убля" (з українського боку – "Малий Березний") в повному обсязі; "Вельке Слеменце" (з українського боку – "Малі Селменці") в повному обсязі з 08.00 до 20.00.

Прикордонна поліція Молдови поінформувала, що з 1 червня планує відновити роботу автомобільних пунктів пропуску "Крива" (з українського боку – "Мамалига"), "Мирне" (з українського боку – "Табаки") та "Брічень" (з українського боку – "Росошани").

Як повідомляв APnews раніше, Кабмін планує зняти заборону на в’їзд іноземців, ухваливши зміни до обмежувальних заходів під час карантину.

Новини партнерів

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на західний напрямок
Доходи Зеленського за 2019 рік перевищили 28 мільйонів гривень: опубліковано декларацію