Ще дві країни через коронавірус ввели режим надзвичайного стану

Ще дві країни через коронавірус ввели режим надзвичайного стану
Читать на русском

У Швейцарії режим надзвичайного стану передбачає контроль на кордонах з Німеччиною, Австрією і Францією

Влада Швейцарії прийняла рішення про введення надзвичайного стану через пандемію коронавірусу COVID-19, повідомляє 20minuten.

Всі магазини, ресторани, бари та інші розважальні заклади в країні будуть зачинені до 19 квітня. Робота продовжиться в продуктових магазинах та медичних установах.

У Швейцарії режим надзвичайного стану передбачає контроль на кордонах з Німеччиною, Австрією і Францією з півночі вівторка, 17 березня. Федеральна рада схвалила розміщення до 8 тисяч військовослужбовців для підтримки кантонів у лікарнях.

У Швейцарії підтверджено 2,2 тисячі заражень коронавірусом, померли 24 особи.

У Фінляндії також прийняли рішення про введення надзвичайного стану, що передбачає закриття освітніх установ і заборону їх відвідувань для літніх людей, повідомляє EuropaPress.

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін зазначила, що загалом у країні приймуть 19 заходів. Всі обмеження, які планується ввести, будуть представлені на завтрашньому засіданні парламенту, який має їх затвердити. Уряд залишає за собою право закриття кордонів для іноземців.

Всі розважальні та спортивні установи буде зачинено, публічні зібрання, де присутні понад десять осіб, заборонені.

У Фінляндії коронавірусом заразилися 277 осіб, про смертельні випадки не повідомлялося.

Як повідомляв APNEWS раніше, у Європейському союзі хочуть запровадити обмеження на в’їзд іноземців до Євросоюзу на 30 днів з можливістю продовження цього терміну.

Новини партнерів

Кличко планує звільнити підприємців від податків на час карантину
Всі регулярні пасажирські перевезення через кордон припиняться опівночі - ДПСУ