Шарій про Венедиктову: президенту не було кого ставити, і він поставив що попалося під руку

Шарій про Венедиктову: президенту не було кого ставити, і він поставив що попалося під руку
Читать на русском

Анатолій Шарій нагадав, що кожне призначення президента має наслідки

Президент Володимира Зеленського призначає на посади будь-кого, прикриваючись "кадровим голодом". Таку думку висловив журналіст та блогер Анатолій Шарій в ефірі телеканалу ZIK.

"Виходить, що не було кого ставити, і він поставив те, що попалося під руку. Ось ці ось пропозиції навіть не популістські, а дитячого характеру: "Давайте, я вас призначу". Я б на місці журналіста, який там був присутній, сказав би: "Так, признач. Все, слово не горобець, призначай мене. Я буду там, наприклад, заступником генпрокурора". Хороший кар'єрний ріст", - зазначив блогер.

При цьому він нагадав, що будь-які кадрові рішення мають наслідки. Крім того, Шарій нагадав, що нинішня глава ГПУ Ірина Венедиктова призначила прокурором Києва Романа Говду, який займав цю посаду при п'ятому президенту Петру Порошенку, хоча можна було вибрати когось із молодих прокурорів.

"З приводу Ірини Венедиктової, то ти призначаєш людину, яка обросла своїми людьми, і яка тягне за собою своїх людей, і від якої залежать подальші призначення. Прокурором Києва був Говда (Роман Говда, - ред.) при Порошенко. Він був звільнений у 2019 році, а потім він був призначений вже заступником прокурора Києва. 4 травня Венедиктова призначила його виконуючим обов'язки прокурора Києва. Стільки молодих, амбітних та грамотних прокурорів, а вам обов'язково брати ось це ось порохоботське, яке виконувало тоді вказівки Адміністрації президента й ставити на ту ж посаду. Виходить, що ми обходимо коло і замикаємось на Петро Порошенко 2.0", - підсумував журналіст.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський заявив, що генпрокурор Ірина Венедиктова є новим обличчям, а якщо хтось може назвати кращу кандидатуру, то може запропонувати.

Новини партнерів

"Плівки Деркача": Офіс генпрокурора зобов'язали розслідувати можливе втручання Байдена в роботу Шокіна
В ЄС закликали вже готуватися до другої хвилі коронавірусу