"Шахтар" - "Інтер" 0:0. Лукаку і Мартінес не переграли Трубіна

З другої спроби Каштру зміг не програти Конте.

У Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" відбувся другий тур Ліги Чемпіонів, в якому "Шахтар" приймав "Інтер". "Гірники" в цій зустрічі могли б взяти реванш в матчі проти міланського гранда. І в якомусь сенсі донецькому клубу це вдалося. Про це повідомляє APnews, який уважно стежив за ходом зустрічі.

Шахтар: Трубін, Коріенко - Бондар - Хочолава (Матвієнко, 62) - Додо, Марлос (Патрік, 88) - Антоніо - Майкон, Соломон - Тете, Дентіньо (Тайсон, 15)

Інтер: Ханданович, Бастони - Де Врей - Д'Амброзіо (Д'Арміан, 80), Янг (Пінамонті, 85) - Відаль (Еріксен, 79) - Брозовіч - Барелла - Хакимі, Мартінес (Перішич, 72) - Лукаку.

"Шахтар" після сенсації в Мадриді виходив на матч з "Інтером" в статусі одноосібного лідера своєї групи. Однак вже через 5-10 хвилин матчу передігрових розклади довелося забути - "Інтер" атакував дуже активно, а "Шахтар" навпаки, навіть коли вибігав в контратаки, не завдавав небезпечних ударів по воротах Хандановича.

Анатолій Трубін, навпаки, встиг кілька разів непогано виручити партнерів і навіть зробити вкрай важливий сейв, перевівши на кутовий суперпотужний удар зі штрафного від Лукаку. Багато в чому завдяки юному кіперу на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Другий тайм почався набагато спокійніше в плані створених моментів, але малюнок гри кардинально не змінився - "Шахтар" все так же рідко виходив на чужу половину поля, в основному відбиваючись від накочуючись атак міланців. Але навіть при спробі швидкої контратаки "гірників" дуже швидко накривали, змушуючи гальмувати атаку і відмовлятися від просування вперед. А коли в кінцівці матчу Тете пару раз з м'ячем увірвався в штрафну Хандановича, він обидва рази не наважувався на удар, намагаючись відпасував на партнера.

Все це вилилося в підсумкові нулі на табло. Явний прогрес для "гірників" після розгрому від "Інтера" в півфіналі Ліги Європи пару місяців назад. А ось міланський клуб в цьому розіграші ЛЧ стартував з двох нічиїх. "Шахтар" же перший матч в головному єврокубку виграв, обігравши "Реал".