"Шахтар" - "Динамо" 1:3. Луческу виграв перший трофей з "Динамо"

Мірча Луческу засмутив свій колишній клуб, відібравши у "Шахтаря" перший трофей.

У Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" відбувся черговий розіграш Суперкубка України. Цей трофей між собою розіграли чемпіон країни "Шахтар" і володар Кубка "Динамо". Крім звичного статусу протистояння двох найтитулованіших клубів країни зараз в матчі була додаткова інтрига. Редакція APnews розповість про те, як пройшов перший матч Мірчі Луческу проти свого колишнього клубу.

"Шахтар": П'ятов, Матвієнко - Бондар (Коноплянка, 70) - Кривцов (Фернандо, 86) - Додо, Степаненко, Тайсон - Патрік (Марлос, 46) - Антоніо - Тете (Соломон, 61), Мораес.

"Динамо": Бущан, Караваєв - Бондар - Кендзьора - Тимчик, Сидорчук - Шапаренко, де Пена (Андрієвський, 74) - Буяльський (Лєднєв, 81) - Родрігес, Супряга (Соль, 61).

Стартові хвилини матчу на порядок активніше провели гравці "Шахтаря", але до небезпечного удару по воротах Бущана справа жодного разу не дійшло. І хоча "гірники" продовжили контролювати м'яч, гравці "Динамо" робили ставку на швидкі переходи з оборони в атаку. Один такий перехід на 20-й хвилині і привів до забитого м'яча - Сидорчук здорово черпачком закинув м'яч у штрафну, а де Пена прошив П'ятова.

Через 11 хвилин кияни забили ще раз, але на цей раз "гірники" зробили для взяття воріт не менше. Спочатку вони втратили м'яч на своїй половині поля, а потім Пятов занадто далеко відійшов від воріт. Це помітив Жерсон Родрігес, який запустив м'яч у дальню "дев'ятку". Практично відразу донеччани сквитатися один м'яч - навісом від Додо відмінно скористався Жуніор Мораес. На перерву команди пішли за рахунку 1:2.

Другий тайм почався з ще більшого тиску "Шахтаря" на ворота суперника. Однак незважаючи на те, що донеччани іноді буквально закривали "Динамо" у власному штрафному, небезпечних моментів біля воріт Бущана було небагато. А "Динамо", яке взагалі не переходило центр поля, терпіло до кінцівки зустрічі, коли один єдиний випад закінчився третім голом у ворота Андрія Пятова. Фран Соль після подачі з кутового (а точніше - після подачі другим темпом) без опору фактично визначив ім'я переможця.

3:1 - саме з таким рахунком "Динамо" Луческу обіграло свого принципового суперника. А "Шахтар" зазнав поразки від свого колишнього наставника.