Шахов заявив, що після зараження контактував з 79 особами: всі здали аналізи на коронавірус

Шахов заявив, що після зараження контактував з 79 особами: всі здали аналізи на коронавірус
Читать на русском

Шахов додав, що його не було в парламенті 16-17 березня

Народний депутат України від групи "Довіра" Сергій Шахов заявив, що всі 79 осіб, з якими він контактував, здали тест на коронавірус. Про це він повідомив під час трансляції на своїй сторінці в Facebook.

"По прильоту з Європи я був удома один день, потім виїхав вранці на ефір "Доброго ранку, Країно!", заїхав до комітету буквально на хвилину, потім я заїхав на нараду в парламенті, де були всі голови фракцій. Звичайно, все сьогодні вже пройшли тест, 79 осіб. Результати будуть - обов'язково повідомлю", - сказав він.

Шахов додав, що його не було в парламенті 16-17 березня, він не реєструвався в Раді, як і його картка.

"Що стосується вчорашніх заяв президента, я ще раз хочу сказати: мене не було в парламенті, я не реєструвався, і моя картка не реєструвалася. Президента просто підставив його Апарат або Секретаріат", - уточнив народний депутат.

Як повідомляв APNEWS раніше, народний депутат України групи "Довіра" Сергій Шахов, який став першим хворим на коронавірус у Київській області, заявив, що міг заразитись на території України, а не під час поїздки у Європу.

Нагадаємо, що народний депутат Сергій Шахов підтвердив, що одна з лабораторій виявила у нього коронавірус після поїздки в Європу.

Новини партнерів

Загроза коронавірусу: МОЗ розробило чотири сценарії боротьби зі спалахом епідемії
Шахов заявив, що захворів на коронавірус на території України