Шахов про казус з Фокіним: у людини в 87 років свої погляди, а не дитинство в одному місці грає

Шахов про казус з Фокіним: у людини в 87 років свої погляди, а не дитинство в одному місці грає
Ексклюзив
Читать на русском

Сергій Шахов вважає, що в українську делегацію в ТКГ повинні входити депутати з Донбасу

Членами Тристоронньої контактно групи по Донбасу повинні бути народні депутати зі східної частини України. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів народний депутат від групи "Довіра" Сергій Шахов.

"Дурість влади повністю на увазі, а це саме дурість і не дипломатичність. Гра в незрозумілу гру, але це ж не дитинство в одному місці грає, це ж країна і за неї потрібно відповідати, а відповідати доведеться. Людині, якій 87 років, є свої погляди та поняття, на це треба дивитися. У ТКГ, як я раніше заявляв, треба ставити народних депутатів від Донбасу, і я не приховував, що це може бути Дмитро Лубинець, Сергій Вельможний, Олександр Лукашев. А кого вони туди понаставили? Тих, хто в цьому розбирається або може відповідати? Ні, звичайно. Краще б залишався Кучма. Поставили Кравчука ... Є ж правоохоронні органи, які повинні дивитися, хто зливав нашу країну в 90-і роки. Є Будапештський меморандум, за який нудно відповідати. Це все ланки одного ланцюжка", - зазначив нардеп.

При цьому він вказав, що силовики повинні краще працювати та відстежувати зв'язки політиків.

"У даній ситуації є РНБО, СБУ, силовики, які повинні відповідати, внутрішня і зовнішня розвідки, які повинні розуміти хто і з ким спілкується, хто відстоює інтереси країни, а хто ні. Сьогоднішня влада просто зливає нашу країну іноземним "партнерам". Якщо раніше не народжений українець повинен був 2000 євро, то сьогодні 7000 євро, якщо не більше. Прийде час і доведеться відповідати", - вважає Шахов.

За його словами, надія на краще є завжди, але приймати рішення все ж необхідно з мудрістю.

"73% проголосували за те, щоб щось змінилося в країні, а у нас сьогодні хаос і бардак. Звичайно, є надія на краще. Як то кажуть, надія вмирає останньою. Також повинна бути мудрість у прийнятті рішень, запрошувати експертів, дивитися, хто наші реальні друзі", - підкреслив депутат.

Як раніше повідомляв APnews, політолог Володимир Воля зазначив, що звільнення Фокіна свідчить про те, щов Офісі Президента не зовсім професійно підбирають кандидатури.

Хомчак повідомив про ймовірність локальних боїв на Донбасі попри перемир’я
"Динамо" не пустить глядачів на домашні матчі до середини листопада

Новини партнерів