Сергія Сивохо звільнили з посади радника секретаря РНБО - ЗМІ

Сергія Сивохо звільнили з посади радника секретаря РНБО - ЗМІ
Читать на русском

Сивохо більше не радник секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

Сергія Сивохо звільнили з посади радника секретаря Ради національної безпеки та оборони України на громадських засадах. Про це повідомляє APnews з посиланням на Детектор медіа

"Станом на 24 березня цього року (дата направлення запиту) Сивохо Сергій Анатолійович не є радником секретаря Ради національної безпеки та оборони України на громадських засадах. Також інформуємо, що Ткаченко Максим Миколайович станом на 24.03.2020 також не обіймає посаду радника секретаря РНБО України на громадських засадах", - йдеться в повідомленні прес-служби Апарату РНБО.

За інформацією Telegram-каналу Нахабний, який веде телеведучий Макс Назаров, Сивохо звільняють з посади позаштатного радника секретаря РНБО.

"Так, дійсно Сергія Сивохо звільняють з посади позаштатного радника секретаря РНБО. Данилов поки мовчить, але заяви залишилося чекати недовго", - сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що це не перша інформація в ЗМІ про звільнення Сергія Сивохо, тому редакція APnews звернулася до представника радника секретаря РНБО за коментарем.

Сергія Сивохо звільнили з посади радника секретаря РНБО - ЗМІ

Як раніше повідомляв APnews, радник секретаря РНБО Сергій Сивохо в минулий раз спростував інформацію про своє звільнення. За його словами, цю інформацію спеціально "розганяють".

Новини партнерів

Рада не змогла призначити нового міністра фінансів
Депутати проголосували за закон про забезпечення лікування коронавірусу