Серед заарештованих в Греції українців виявилася бабуся з двома онуками

Серед заарештованих в Греції українців виявилася бабуся з двома онуками
Ексклюзив
Читать на русском

Українські дипломати наразі намагаються домовитися з компетентними органами Греції про покращення умов для людей.

Затримані в Афінах українці досі перебувають у поліцейському відділку. Громадяни, серед яких 15 дорослих і двоє дітей, мають повернутися додому 7 липня.

Про це редакції APnews повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ.

"Станом на ранок 06.07.2020 громадяни України, яким було відмовлено у в'їзді 04.07.2020 року перебувають на території поліцейського відділку аеропорту Афін та очікують на повернення в Україну. За інформацією ПУ в Греції, виліт наших співвітчизників запланований на вівторок, 07.07.2020", - повідомили у МЗС.

За даними відомства, українські дипломати наразі намагаються домовитися з компетентними органами Греції про покращення умов для людей.

"Консульські посадові особи працюють з компетентними органами Греції з метою покращення умов перебування для українських громадян, у першу чергу для бабусі з двома онуками (по-можливості надати їм дозвіл на проживання в готелі) та перебувають на постійному зв'язку з нашими співвітчизниками. Справа продовжує перебувати на особливому контролі керівництва МЗС, Департаменту консульської служби та Посольства України в Греції", - наголосили в прес-службі МЗС.

Нагадаємо, що в аеропорту Афін затримали 17 громадян України, серед яких діти. Люди прилетіли рейсом з Києва, але їм відмовили у в'їзді на територію Греції і помістили у поліцейський ізолятор.

Серед заарештованих в Греції українців виявилася бабуся з двома онуками

Як повідомляв APnews, консул привіз воду та засоби гігієни українцям, яких не пропустили до Греції.

Новини партнерів

Ресторанам і театрам Києва дозволили працювати після 22:00
"Музика приходить сама". ТОП-5 саундтреків Енніо Морріконе, які ви точно чули