Серед прикордонників зросла кількість хворих на COVID-19

Серед прикордонників зросла кількість хворих на COVID-19
Читать на русском

Коронавірус підтвердили ще у трьох прикордонників з підрозділу в Закарпатській області.

ПЛР-тест сьогодні та учора підтвердив захворювання на коронавірусну інфекцію ще у трьох прикордонників. Про це повідомляє APnews з посиланням на Держприкордонслужбу України.

У відомстві зазначили, що з 15 квітня військовослужбовці перебувають на самоізоляції.

"Кілька днів тому у відомстві зафіксували перший випадок захворювання COVID-19. Зараз стан здоров'я вже чотирьох охоронців кордону, у яких підтвердилося захворювання, задовільний, температура тіла в межах норми. Військовослужбовці перебувають під посиленим контролем персоналу підрозділів охорони здоров'я", - йдеться в повідомленні ДПСУ.

Крім того, перевіряються всі, з ким зазначені прикордонники контактували. У підрозділах, де військовослужбовці проходять службу, ввели режимно-обмежувальні заходи і посилений медичний нагляд.

У прес-службі зазначають, що зараз в Держприкордонслужбі забезпечується обстеження за допомогою експрес-тестів співробітників, щоб вчасно виявити захворювання COVID-19, а підрозділи посилюються медичним персоналом.

"Всього, за станом на 18 квітня, близько 150 прикордонників перебувають на обсервації і ізоляції через контакти з особами, у яких в подальшому підтверджувалося захворювання коронавірусною інфекцією", - додали в Держприкордонслужбі.

Як повідомляв APnews раніше, 15 квітня серед прикордонників вперше зафіксували випадок коронавірусу.

Новини партнерів

У Мін'юсті планують створити платні VIP-камери у слідчих ізоляторах
Дороги у Києві митимуть вдень та вночі, доки повітря не стане чистішим