Секретар РНБО озвучив чотири версії авіакатастрофи в Ірані

Секретар РНБО озвучив чотири версії авіакатастрофи в Ірані
Читать на русском

В комісію увійшли фахівці, які беруть участь в міжнародному розслідуванні збитого літака рейсу МН17

В рамках розслідування катастрофи літака української авіакомпанії МАУ в Ірані розглядається чотири версії. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов на своїй сторінці в Facebook.

Наразі триває нарада, в якій приймають участь представники компетентних органів Ірану, серед яких міжнародна організація цивільної авіації Ірану ІСАО.

Основними версіями авіакатастрофи українського літака Данилов назвав ураження літака зенітною ракетою ЗРК, в тому числі ЗРК "Тор", оскільки інформація про виявлення уламків російської ракети поблизу місця катастрофи вже з'явилася в мережі інтернет, зіткнення з БПЛА або іншим літаючим об'єктом, руйнування і вибух двигуна з технічних причин та вибух всередині літака в результаті терористичного акту.

Секретар РНБО підкреслив, що в комісію увійшли фахівці, які беруть участь в міжнародному розслідуванні збитого літака рейсу МН17 і в експертизі фрагментів російської зенітної ракети "Бук".

Раніше повідомлялось, що в четвер, 9 січня, в Ірані слідчі заявили, що частина даних із чорних скриньок українського літака МАУ, який розбився в Тегерані, була втрачена.

Новини партнерів

У Twitter з'явиться нова функція
Бізнес-омбудсмен розповів, коли економіка України може досягти рівня Польщі