СБУ затримала російського інформатора, який розвідував дані для ракетних ударів і диверсій у Чернігівській області (Відео)

СБУ затримала російського інформатора, який розвідував дані для ракетних ударів і диверсій у Чернігівській області (Відео)
Читать на русском

Зловмисники входили до складу агентурної мережі спецслужб РФ, яка була створена для проведення підривної діяльності на заході України.

Служба безпеки затримала чергового російського агента, який збирав розвіддані щодо позицій ЗСУ та геолокацій критичної інфраструктури у Чернігівській області.

"Одержану інформацію він передавав своєму спільнику на Близькому Сході. Той був затриманий нещодавно контррозвідкою СБУ у Чернівецькій області, куди прибув для підготовки серії вибухів на об’єктах Укрзалізниці", - зазначили в СБУ.

Після затримання свого «зв’язкового» інформатор отримав нове завдання – розвідувати розташування українських військ і стратегічних об’єктів поблизу кордону з РФ.

"Ці дані ворог планував використати для ракетних ударів і підготовки диверсій на території деокупованих районів.
Наразі затриманому інформатору повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України. Йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - додали слідчі.

Новини партнерів

Одеська область повністю звільнена від російської армії (Відео)
Британія відправить військових експертів до Боснії, щоб протидіяти впливу РФ