СБУ спростувала фейк російської ФСБ щодо зриву операції на Донбасі

СБУ спростувала фейк російської ФСБ щодо зриву операції на Донбасі
Читать на русском

У СБУ наголосили, що нинішня інформація - це продовження ланцюгу фейків Росії, який свідчить, що Російська Федерація захищає та підтримує бойовиків

Представники Служби безпеки України оприлюднили спростування інформації від російської Федеральної служби безпеки про нібито зрив спецоперації СБУ та затримання групи осіб, яка планувала викрасти бойовика з Донбасу. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу СБУ.

У відомстві наголосили, що нинішня інформація - це продовження ланцюгу фейків Росії, який свідчить, що Російська Федерація захищає та підтримує бойовиків.

"Водночас ми окремо звертаємо увагу, що кожна особа, яка брала участь у бойових діях на боці незаконних збройних формувань на тимчасово окупованих територіях, має понести за це відповідальність, передбачену українським законодавством. І Служба безпеки України працює над цим завданням у щоденному режимі", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, у Федеральній службі безпеки Росії заявили, що під керівництвом глави департаменту контррозвідки Служби безпеки України на Донбасі нібито організували викрадення лідера бойовиків, яке зірвали.

Новини партнерів

Як виглядає кабінет легендарного вченого Бориса Патона після його смерті - фотогалерея
Мін’юст продав сертифікатів у VIP-камери СІЗО на 33 608 гривень