СБУ проводить обшуки на телеканалі "1+1"

СБУ
Читать на русском

За слова співробітників телеканалу, обшуки пов'язані з прослуховуванням прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Співробітники Служби безпеки України в середу, 5 лютого, прийшли з обшуками до будівлі телеканалу “1+1”, який знаходиться за адресою: Вулиця Куренівська, 18. Про це повідомив народний депутат України від партії “Слуга народ” Олександра Дубинського Telegram-каналі.

Зазначаєтся, що в офісі, де проходить обшук, працюють журналісти проектів “Гроші” та “Секретні матеріали”.

Співробітники телеканалу вважають, що обшуки пов'язані зі справою про прослуховування прем'єр-міністра Олексія Гончарука. В СБУ вважають, що до прослуховування та публікації скандальних плівок причетний журналіст "1+1" Євген Куксін.

СБУ проводить обшуки на телеканалі "1+1"

Водночас Дубинський у своєму стрімі повідомив, що правоохоронці намагаються знайти пристрій, за допомогою якого був зроблений запис наради Гончарука.

"Згідно з матеріалами слідчого судді, ухвали, яку вони отримали, за матеріалами цього слідчого судді, вони збираються знайти у нього пристрій, за допомогою якого, можливо, проводився запис Прем’єр-міністра Гончарука під час його наради в кабінеті міністрів, в його кабінеті (розмова, — ред.) Рожкової, Мілованова, Гончарука, Маркарової, хто там ще був присутній, в цій розмові, і інші члени Кабінету міністрів. Ось ця розмова, виходячи з матеріалів, які представляють працівники СБУ для ознайомлення підозрюваному, вони знаходяться у нього. Відповідно, вони намагаються знайти технічний засіб, за допомогою якого вівся запис, щоб встановити, хто цей запис вів. Ми маємо справу з особливо небезпечним шпигуном, який проник до Кабінету міністрів", - розповів нардеп.

Також він повідомив, що в будівлю "1+1" нікого не пускали, навіть журналістів, тому довелося викликати поліцію для фіксування перешкоджання роботі журналістів.

"Поки адвокати "1+1" і служба безпеки працюють з опергрупою СБУ, намагаючись з’ясувати, на підставі чого вони з’явилися до Євгена, що вони власне збираються у нього знайти і чому вони, власне, до нього прийшли", — додав Дубинський.

Новини партнерів

Справу прем'єр-міністра часів Янковича передали у ВАКС
Рябошапка анонсував зростання зарплат прокурорів