СБУ перехопила вантаж з майже 40 тис. медичних халатів на кордоні з Польщею

СБУ перехопила вантаж з майже 40 тис. медичних халатів на кордоні з Польщею
Читать на русском

Вантажівку, яка прямувала до однієї з країн Європейського союзу, зупинили на митному посту "Ягодин"

Співробітники Служби безпеки України у Волинської області запобігли спробі незаконного вивезення з країни масштабної партії товарів протиепідемічного призначення, заборонених урядом до експорту. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Вантажівку, яка прямувала до однієї з країн Європейського союзу, зупинили на митному посту "Ягодин" на кордоні з Польщею.

"Під час митного огляду транспортного засобу було виявлено майже 40 тисяч медичних халатів з нетканого синтетичного волокна. Організатори оборудки намагалися вивезти продукцію за кордон, попри запроваджені урядом обмеження через епідеміологічну ситуацію в Україні. Вартість затриманої партії становить майже 42 тисячі євро. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії. Операція проводилась спільно із прокуратурою Волинської області", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє APNews раніше, Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала кримінальне провадження проти посадових осіб Кабінету міністрів України за фактом можливої службової недбалості під час здійснення заходів щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, що співробітники Державного бюро розслідувань допитають колишнього прем'єр-міністра України Олексія Гончарука у справі про експорт масок.

Новини партнерів

Китай розпочав тестувати потенційну вакцину від смертельного коронавірусу на добровольцях
Відразу кілька нардепів заявили, що глава МОЗ Ємець скоро піде у відставку