СБУ перейшла до режиму підвищеної готовності

СБУ перейшла до режиму підвищеної готовності
Читать на русском

"СБУ постійно моніторить, аналізує і перевіряє всю інформацію, яка може свідчити про загрозу державній безпеці України", - підкреслила прес-служба відомства.

Служба безпеки України перейшла до режиму підвищеної готовності у всіх областях країни. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прес-секретаря СБУ Артем Дехтяренка.

"СБУ постійно моніторить, аналізує та перевіряє всю інформацію, яка може свідчити про загрозу державній безпеці України. Ми адаптуємо свою роботу у залежності від актуальних викликів часу. При цьому значна її частина може бути непублічною", - сказав спікер.

Дехтяренко також уточнив, що ескалація конфлікту з РФ спонукає СБУ перейти до адекватних заходів протидії.

"На сьогодні співробітники СБУ в усіх областях, а не тільки в прикордонних, переведені до режим підвищеної готовності. Посилені контррозвідувальна і оперативно-розшукова складові діяльності Служби. У більшості областей країни СБУ вже проводить або незабаром заплановані масштабні антитерористичні навчання. Тому ще раз наголошуємо: СБУ цілодобово докладає всіх зусиль, щоб українці були максимально захищені", - додав прес-секретар Служби безпеки.

Раніше APnews повідомляв, в багатьох регіонах України введуть «особливий режим», - СБУ.

Новини партнерів

Foreign Policy: Зеленський захопився війною з Медведчуком і підвищенням власних рейтингів, перетворивши Донбас в гарячу точку
Кузьмін: Компанія Glusco подала претензію до української влади на суму близько 2 млн грн і буде домагатися накладення міжнародних санкцій