СБУ накрила групу російських агентів. Серед них був чиновник ДСНС на Закарпатті

СБУ накрила групу російських агентів. Серед них був чиновник ДСНС на Закарпатті
Читать на русском

Проросійські агенти діяли в п'яти областях України.

Оперативники СБУ викрили ще одну велику мережу проросійських агентів. Її представники діяли в кількох областях України, а одним з учасників був чиновник ДСНС в Закарпатській області.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

Силовики затримали агентів у Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Київській та Одеській областях. Всі вони, за інформацією СБУ, отримували інструкції для виконання своїх операцій від кураторів з РФ. Всі зловмисники поширювали в соцмережах заклики до захоплення влади або зміни меж нашої країни.

Так, на Закарпатті зловмисником виявився місцевий чиновник Державної служби з надзвичайних ситуацій. Він розміщував в соцмережах заклики до порушення територіальної цілісності України.

Схожі дії вчиняли й інші фігуранти. У Львівській області чоловік поширював деструктивний контент напередодні Дня хрещення Київської Русі-України. Своєю чергою житель Броварів "використовував соцмережі для пропаганди агресивної війни".

В Одеській області зловмисник "агітував за зміни державного кордону і захоплення влади в Україні". Причому свої публікації він розміщував на підконтрольних лідерам так званих "ЛДНР" ресурсах. Нарешті, житель Вінницької області адміністрував кілька антиукраїнських спільнот в одній із соціальних мереж.

Під час обшуків правоохоронці виявили комп'ютерну техніку та засоби зв'язку з доказами протиправної діяльності.

Раніше APnews повідомляв, що СБУ вже повідомляла, що їй вдалося накрити масштабну агентурну мережу, яка збирала дані для ФСБ. Серед інформаторів були українські правоохоронці та чиновники.

Новини партнерів

"Як менше зло": Резніков заявив, що українців влаштовує стан війни на Донбасі
«Це можливо»: Кремль допустив введення армії РФ в Білорусь