Савченко про Порошенка: "Він ніхто і звуть його ніяк"

Савченко про Порошенка: "Він ніхто і звуть його ніяк"
Читать на русском

Савченко заявила, що у Порошенка є манія величі і взагалі звуть його "ніяк".

Колишній народний депутат Надія Савченко в ефірі телеканалу заявила, що Петро Порошенко «ніхто», і що він повинен якнайшвидше потрапити до в’язниці.

«У нього манія величчі затьмарила здоровий глузд. Він ніхто, звуть ніяк, він злочинець. Він повинен сидіти в в’язниці. І злочинцям солдати на вірність присягати не повинні», - прокоментувала вона.

Савченко заявила, що Порошенка повинні судити, як злочинця, але додала, що на жаль, українці не побачать смертного вироку, який заборонений Конституцією України.

«Я вважаю, що в принципі не має різниці, який там буде вирок тому Порошенку, річ в тім, що люди все одно не побачать смертної кари, хоча багато українців бажали б цього», - додала вона.

Також Савченко запевняє, що 9 томів, це тільки вступна частина того, що можна пред’явити Порошенку, як злочин.

Нагадаємо, 20 грудня у Державному бюро розслідувань заявили, що офіційно Порошенка підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій. Йдеться про справу закупівель вугілля із тимчасово окупованих територій у 2014-2015 роках.

Звинувачення просить суд заарештувати Петра Порошенка з альтернативою застави 1 млрд грн, також зобов'язати здати паспорти та носити електронний браслет.

Читайте також:
У "Слузі народу" порівняли Порошенка з Медведчуком та попросили його "не ганьбитись"

Новини партнерів

Порошенко в суді заявив про вибіркове правосуддя та переслідування опозиції
Прихильники Порошенка влаштували під Печерським судом танці. Відео