Саудівська Аравія встановила антирекорд: за добу на COVID-19 захворіли майже 2 тисячі людей

Саудівська Аравія встановила антирекорд: за добу на COVID-19 захворіли майже 2 тисячі людей
Читать на русском

Незважаючи на зростання кількості хворих COVID-19, в Королівстві зберігається відносно низький рівень смертності і високі показники одужання

У Саудівській Аравії за добу коронавірусом заразилася рекордна кількість людей – 1912, що стало новим антирекордом. Загалом у країні на COVID-19 захворіли майже 40 тисяч осіб. Повідомляє APnews з посиланням на видання Al Arabiya.

"За даними міністерства охорони здоров'я, в Саудівській Аравії зареєстровано 1 912 нових випадків захворювання коронавірусом, що стало найвищою щоденною кількістю хворих, збільшивши загальну кількість в Королівстві до 39 048", - пишуть у виданні.

Повідомляється, що з нових випадків 35% - жителі Саудівської Аравії, а 65% - представники різних національностей.

У Міністерстві охорони здоров'я Саудівської Аравії повідомили, що понад тисячу хворих почали щодня фіксувати після 18 квітня. Окрім того, у відомстві повідомили про 9 нових летальних випадків.

"Міністерство охорони здоров'я зареєструвало дев'ять нових випадків смерті, збільшивши загальне число до 246, що складає менше 0,7% від загальної кількості випадків. Тим часом, майже 30%, 11 457 людей, вже одужали", - повідомляють у виданні.

Загалом у Саудівській Аравії від ускладнень, викликаних COVID-19, померли 246 осіб. Водночас 11,4 тисячі громадян одужали, їх вже виписали з лікарень.

Варто зазначити, що незважаючи на те, що кількість хворих в Королівстві значно зростає, зберігається відносно низький рівень смертності і високі показники одужання.

Як повідомляв APnews раніше, кількість інфікованих коронавірусом у світі перевищила чотири мільйони.

Новини партнерів

Коли в Україні запрацює метро: у МОЗ озвучили прогноз
Українців з Судану та Анголи евакуювала білоруська авіакомпанія