"Саша, будь простіше": Клітіна розповіла, як проходила співбесіду у Зеленського та Богдана

"Саша, будь простіше": Клітіна розповіла, як проходила співбесіду у Зеленського та Богдана
Ексклюзив
Читать на русском

Посеред співбесіди Андрій Богдан назвав Клітіну "провідницею" і запитав "де її взяли".

Президент України Володимир Зеленський проводить співбесіди з командою кожного з міністерств.

Про це розповіла екс-заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ підкаст" на YouTube каналі APASOV.

За її словами, вона також приходила на співбесіду до Офісу президента.

"Зеленський проводить співбесіди. Коли Гончарук був призначений прем'єр-міністром, Зеленський проводив співбесіди команди кожного міністерства (заступників в тому числі). Я підтримую, мені здається, це класна ідея", - зазначила вона.

Клітіна також розповіла, як проходила процедура співбесіди за її участі:

"Спочатку міністр Криклій робить вступ, вступне слово, а потім по черзі дає слово всім своїм заступникам, а радники Зеленського і сам Зеленський задають питання. До речі, класні питання, мені сподобалися. Від Зеленського мені одне питання сподобалося.

Він запитав (я не буду називати, кого, але ця людина теж "мітила" в заступника міністра), "що ви думаєте про МАУ?", І ця людина стала бліднути, зеленіти, і я так побачила, що він правильної відповіді, мабуть, не знає.

Кубрак (ред. - голова Державного агентства автомобільних доріг України) там, до речі, теж був. Його запитував Єрмак, чи можна концесії підписати через півроку. Ну звичайно ж не можна, тому що концесія - це дуже складний договір, тим більше в дорожній сфері. Це займає роки 3-4. Кубрак сказав "так, звичайно, ми будемо старатися". Мене так це вразило. Я хотіла втрутитися, але потім думаю "гаразд, не буду, може впорається людина".

Ви знаєте, мене так вразило, чому вони погоджуються на такі KPI (ред. - ключові показники ефективності)? Вони думають, що з них не вимагатимуть або всім все одно".

Також Олександра Клітіна розповіла про принизливе запитання екс-глави Офісу президента Андрія Богдана, яке той поставив посеред її виступу перед президентом Зеленським. Богдан назвав Клітін "провідницею" і запитав "де її взяли".

"Я презентувала реформу залізничного сектора. Я так переживала, написала собі промову детальну, вивчила її, намалювала там детальні картинки, стала розповідати, а мені Гончарук каже: "Саша, ти можеш простіше?".

Я їм кілька разів пояснювала, а потім це вже, напевно, висвітлили в ЗМІ, що "Богдан мене запитав "Де ви її взяли? Вона що, провідницею працювала?".

Мене це питання вразило. Ну уявіть, людина прийшла на співбесіду до президента. Тим більше Криклій штовхнув мене, щоб я сіла зовсім близько. Хитрюга, так? Жінкою прикривається. Звичайно ж я хвилювалася.

Я ніяк не відреагувала, була в шоці, але коли він сказав, що "Укрзалізницю" потрібно приватизувати, я відреагувала, сказала, що цього не можна робити категорично, що це великі ризики, що замість держави ми побачимо Ахметова там і приватний монополіст просто підвищить тарифи і буде ще гірше. Я йому відразу опонувала.

Я була готова до професійної дискусії, але я не була готова обговорювати, що я - "провідниця", - поділилася екс-заступник міністра.

При цьому, Клітіна сказала, що поважає Богдана, бо він "креативна людина". За її словами, вона його навіть додала в друзі в соцмережі, де він періодично коментує її пости.

"Він навіть мені іноді пише. Він мене попросив не ставити такі красиві фото, тому що йому складно читати мої розумні тексти. Так, він мені таке написав.

Ще він мені прокоментував, коли я стібалась з депутатів, коли вони три трояндочки на могилки, з кожним святом вітають, з Чорнобильською катастрофою, а Богдан написав, що він ніколи не вітав", - розповіла Клітіна.

Як повідомляв APnews, Клітіна розповіла, скільки заробляла і чому пішла з крутих інвесткомпаній на держслужбу.

Новини партнерів

Скандал в українському футболі. "Карпати" запропонували по 500 000 гривень клубам Першої ліги
В офіс ОПЗЖ в Полтаві кинули гранату, секретар дивом вижила - Кива