САП потролила генпрокурора Венедиктову та закликала не тиснути на прокурорів

САП потролила генпрокурора Венедиктову та закликала не тиснути на прокурорів
Читать на русском

На розгляді Вищого антикорупційного суду знаходиться понад 200 кримінальних проваджень

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закликала генерального прокурора Ірину Венедиктову не ганьбити правоохоронну систему і не тиснути на прокурорів. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу САП.

У прокуратурі нагадали, що відеоролики в соціальних мережах не відповідають світовим стандартам роботи правоохоронних органів, тому що подібні методи не допомагають утвердженню авторитету прокуратури.

"Робота САП і НАБУ не узгоджується зі старими стандартами роботи правоохоронної системи, а запущений маховик антикорупційної боротьби неможливо зупинити, адже він не залежить від прізвищ керівників. Через специфіку роботи ми маємо інформацію та добре розуміємо запущені так званими "політичними елітами" процеси перепідпорядкування нашої діяльності певним цілям, які не узгоджуються із завданнями кримінального судочинства. З огляду на це, настійно закликаємо Генерального прокурора не бути частиною таких процесів, не чинити тиску на прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та ганьбити правоохоронну систему", - йдеться в повідомленні.

При цьому зазначено, що на розгляді Вищого антикорупційного суду знаходиться понад 200 кримінальних проваджень, а сотні інших діючих та колишніх чиновників, політиків, народних депутатів є підозрюваними, а кримінальні виробництва розслідуються попри спроби позбавити їх такого статусу.

"Обсяги справ в яких суддям Вищому антикорупційного суду необхідно розібратися та поставити крапку складають тисячі томів", - підсумували в САП.

Нагадаємо, що 26 травня глава офісу генерального прокурора Ірина Венедиктова записала відеозвернення, в якому звинуватила Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру в бездіяльності та відсутності результату по гучних корупційних справах. У свою чергу, в САП заявили, що підготують інформацію, щоб розвінчати закиди та звинувачення з боку генпрокурора.

Після цього Венедиктова написала в Facebook новий пост, в якому закликала САП відмовитися від відмовок та показати результат.

Новини партнерів

Деякі станції київського метро будуть закривати на вхід і вихід у час пік
Спеціаліст із кібербезпеки пояснив, чому впровадження "електронних виборів" в Україні – погана ідея