Санобробка і скринінг: як буде працювати транспорт в Україні під час "карантину"

Читать на русском

Роботу громадського транспорту обмежувати не будуть.

Уряд не планує вводити обмеження для громадського транспорту в містах або обмежувати автомобільне та залізничне сполучення. Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій в Facebook.

При цьому він зазначив, що підготовка і відправлення пасажирських поїздів буде відбуватися відповідно до технологічного процесу і розкладу. Крім того, планується додаткова санітарна обробка поїздів, а також прибирання та дезінфекція вокзальних приміщень, пасажирських вагонах на шляху прямування і в пунктах обороту.

За словами Криклія, "Укрзалізниця" укомплектована засобами індивідуального захисту і підготувала спеціальні приміщення на вокзалах для осіб з симптомами респіраторних захворювань.

"Аеропорти України працюють у штатному режимі, введений посилений режим поточної дезінфекції. У міжнародних аеропортах виділені приміщення для ізоляторів, проводиться температурний скринінг пасажирів і опитування перед початком прикордонного і митного оформлення міжнародних рейсів", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, аеропорт "Бориспіль" закупить оптичні системи для попереднього контролю стану здоров'я пасажирів і збільшить кількість дезінфекції повітряних суден в кожному аеропорту, а рейси в Італію і зовсім скасувати.

Водночас, Криклій запевнив, що обмежень щодо роботи громадського транспорту в містах, автомобільного і залізничного транспорту не встановлюють.

Санобробка і скринінг: як буде працювати транспорт в Україні під час "карантину"
Санобробка і скринінг: як буде працювати транспорт в Україні під час "карантину"

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів прийняв ряд рішень для запобігання поширенню китайського коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

Карантин у Харкові: Кернес ввів обмеження на збори до 60 осіб
В Одесі хочуть змінити формат Гуморини через коронавірус