Санкції проти Медведчука не знизять тарифи і не принесуть мир на Донбас, - Шамін

Санкції проти Медведчука не знизять тарифи і не принесуть мир на Донбас, - Шамін
Читать на русском

За його словами, Зеленський все провалив

Санкції проти Медведчука не знизять тарифи і не принесуть мир на Донбас, просто Зеленському захотілося потішити своє его. Таку думку висловив політтехнолог Володимир Шамін в блозі korrespondent.

Експерт зазначив, що "націоналісти типу Яроша" аплодують Зеленському за санкції проти Медведчука, а соціологічні опитування говорять, що більшість українців все більше відвертається від президента і його «слуг», віддаючи переваги ОПЗЖ.

"Виникає питання: а навіщо Зеленський вводить ці санкції - щоб порадувати радикалів або звичайних українців? Адже очевидно ж, що люди чекають не театральної вистави, в якому президент грубо порушує закони заради розправи над політичними опонентами. Люди чекають зниження тарифів, встановлення миру на Донбасі, вакцину від коронавірусу чекають і ніяк не дочекаються. А замість цього народ годують санкціями. По суті, людям просто плюють в обличчя", - зазначив Шамин.

За його словами, Зеленський все провалив. "Все, за що б він не брався, перетворювалося на цирк. Українці вийшли на вулиці, протестуючи проти непомірно зрослих тарифів, Зеленський підібгав хвоста і пішов на поступки. У Зімбабве почали вакцинувати людей від коронавірусу, а Зеленський досі чекає вакцину «з дня на день». Зате авторитарних замашок президенту не позичати. ​​Конституційний суд переламали через коліно, три неугодних телеканали закрили з порушенням законів, в Раді «нагинають» депутатів, щоб вони голосували за Вітренка. На цьому тлі Янукович був зразковим демократом.

І щоб відвернути від всього трешу, що відбувається, Зеленський вводить санкції проти Медведчука. За ідеєю, українці повинні тут же забути про нужденні зарплати і мізерні пенсії, з яких потрібно оплачувати космічні тарифи, купаючись в екстазі від того, що Зе-великий заблокував частку Оксани Марченко в «1+1». Ви серйозно? Це повинно врятувати рейтинг Зеленського?

Чекаю не дочекаюся, коли вийде нове соціологічне опитування. Упевнений, воно розчарує Зеленського. Не тим займаєтеся. Чому рейтинг Медведчука і ОПЗЖ зростає? Та тому, що вони пропонують конкретні рішення найважливіших проблем. Постала проблема з тарифами - Медведчук полетів і домовився з Путіним про зниження цін на газ. Потрібна вакцина? Медведчук домовився про її виробництві в Харкові. Те ж саме ми бачимо відносно миру на Донбасі, відновлення промисловості, повернення додому утримуваних в ОРДЛО українців і так далі.

Але команда Зеленського робить ставку на цирк. Питання лише в тому, скільки українці будуть готові його терпіти", - написав політтехнолог.

Новини партнерів

У Одесі через холодильник загорівся пологовий будинок: евакуювали 16 немовлят. Фото
"Діти мають знати мову": Зеленський вимагає схвалити закон для нацменшин