Санкції проти контрабандистів і "секретні" питання Донбасу: Зеленський розповів, що розглянула РНБО

Санкції проти контрабандистів і "секретні" питання Донбасу: Зеленський розповів, що розглянула РНБО
Читать на русском

Зеленський назвав теми ключових обговорень під час засідання 15 квітня.

Рада національної безпеки і оборони на чолі з президентом Володимиром Зеленським під час засідання розглянула сім питань. Було прийнято рішення ввести санкції проти ще 12 контрабандистів.

Про це розповів президент Володимир Зеленський на брифінгу, передає APnews.

"Я про найголовніше. Перше, найпріоритетніше, особливо зараз – це питання Донбасу. Розглядалося воно таємно, деталі я не можу розказати. Ситуація на Донбасі сьогодні контрольована. Є питання, ми готові на них відповідати. Армія готова – це найголовніше. Ми розуміємо, що в ЗМІ поширюється багато різної інформації, тому я б хотів, щоб українські громадяни довіряли тільки офіційним заявам нашого Генерального штабу чи офісу президента України", - підкреслив Зеленський.

Також президент заявив про введення санкцій щодо "другої частини" контрабандистів. Зокрема, санкції будуть введені щодо 12 осіб.

"Друге питання – це персональні санкції. РНБО буде впроваджувати санкції до другої частини контрабандистів, до 12 осіб юридичних", - констатував президент.

Зеленський додав, що деякі фігуранти санкцій проти контрабандистів мають по декілька громадянств, тому з цим планують "розібратися".

"Бачимо, хто з контрабандистів має скільки паспортів, скільки громадянств. Деякі мають навіть три громадянства. З цим ми швидко розберемось", - зазначив він.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Зеленський затвердив рішення РНБО щодо санкцій проти прешої "десятки" контрабандистів.

Новини партнерів

Екс-суддя Конституційного суду: застосування РНБО закону "Про санкції" не може порушувати або нівелювати конституційні права і свободи
Під Рівним спалахнув нелегальний притулок для тварин: загинули коти й собаки