Санкції не працюють: ГБР розкрила контрабандистів з "реєстру РНБО", які знову промишляють

Санкції не працюють: ГБР розкрила контрабандистів з "реєстру РНБО", які знову промишляють
Читать на русском

Також співробітниками ГБР були зібрані докази про причетність до злочинних схем чиновників з Державної митної служби.

Державне бюро розслідувань опублікувало інформацію про те, що більшість контрабандних схем, які намагалися припинити через введення санкцій РНБО, продовжують працювати.

Таким чином санкції, які були введені влітку поточного року, з легкістю обійшли й відновили "схематози" вельми просто - використовували для цього нові юридичні особи, які в минулий список не ввійшли.

"З метою припинення дій злочинної схеми незаконного переміщення товарів та інших предметів через митний кордон України 22 жовтня 2021 працівники ДБР провели ряд обшуків за місцем проживання "контрабандистів" і їх спільників, які відновили протиправну діяльність на території Одеської, Київської областей та міста Києва", - повідомляє відомство.

Також співробітниками ДБР були зібрані докази про причетність до злочинних схем чиновників з Державної митної служби.

Крім цього, ДБР ініціювали проведення у взаємодії з іноземними правоохоронними органами ряд спільних заходів щодо встановлення активів підозрюваних осіб за кордоном.

Раніше APnews повідомляв, РНБО України затвердив персональні санкції проти 237 осіб, які брали участь в організації виборів в Держдуму РФ в Криму і Донбасі.

Новини партнерів

Молдавія на місяць ввела режим надзвичайного стану через нестачу природного газу
Німецькі ЗМІ відреагували на затримання Савченко з підробленими COVID-сертифікатами та назвали її "національною героїнею"