Сайт видання "Ехо Києва" піддався масштабній хакерській атаці

Сайт видання "Ехо Києва" піддався масштабній хакерській атаці
Читать на русском

За словами власниці інформаційного ресурсу, роботу буде відновлено, однак зараз потрібен час на перенесення бази даних на нові сервери.

Сайт видання "Ехо Києва" атакували і "поклали" хакери. Станом на 13:00 інформаційний ресурс не працює. Про це заявила його власник Тетяна Поп.

За словами Тетяни, невідомі також атакували її особисту сторінку у Facebook і зламали акаунти "Ехо Києва" в соціальних мережах.

У коментарі APnews вона розповіла, що роботу ресурсу відновлять, зараз потрібен час на перенесення бази даних на нові сервери.

"Я не зрозумію, чому я їм так заважаю? Я ж не олігарх, я не працюю на спецслужби, на Путіна. Я працюю виключно, виключно на себе! Я створила в Україні незалежний майданчик, куди приходили спікери, незалежно від ідеології і від точки зору. Ми запрошували до нас всіх!

У нас були на інтерв'ю практично всі політики і експерти. Більше 100 інтерв'ю з різними спікерами - абсолютно безкоштовно! Весь відеоконтент протягом півтора року я оплачувала самостійно. Я вклала в ресурс не тільки колосальні гроші, які я заробила не так легко, як комусь здається, але найголовніше - я витратила весь свій час і сили, щоб створити гідний контент. Але один у полі - не воїн. Я не зможу сама боротися з цією розумом позбавленої системою. Я не закриваю проект, я ставлю його на паузу. Сподіваюся, що скоро ми все відновимо і будемо вас радувати новим контентом".

Як повідомляв APnews, влада США оголосила нагороду в 2000000 доларів за упіймання українських хакерів.

Новини партнерів

У Миколаєві від COVID-19 померло немовля: малюк боровся за життя 5 днів
Виробника роботів Boston Dynamics майже за мільярд доларів може купити концерн Hyundai