Саакашвілі заявив, що "полетять голови", та анонсував нові реформи в Україні

Саакашвілі заявив, що "полетять голови", та анонсував нові реформи в Україні
Читать на русском

Міхеїл Саакашвілі заявив, що Україні необхідно радикально змінювати судову реформу.

Українців чекають нові реформи, а саме митна, податкова та судова. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїла Саакашвілі в ефірі "Сніданку з 1+1".

"По-перше, важливо, щоб українці, які перетинають кордон, не стикалися з корупцією. В Грузії ми створили кращу митницю згідно з усіма міжнародними організаціями. Є можливість таку ж створити в Україні", - заявив Саакашвілі.

На його думку, Україні необхідно радикально змінювати судову реформу. При цьому Саакашвілі має намір змінити податкову сферу.

"Перша пропозиція - скасувати корупційний податок на прибуток і ввести податок на виведений капітал. Ще одна пропозиція - це питання процесуальних угод між прокуратурою й тими людьми, які вкрали гроші в державі, - повернути гроші державі в обмін на домовленості не сидіти в тюрмі. Такими методами в Грузії повернули два мільярди доларів", - пояснив глава комітету.

Також він натякнув на те, що "голови полетять", але не уточнив на яких посадах варто очікувати змін.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, міністр юстиції Денис Малюська анонсував появу в Україні суду присяжнихДенис Малюська анонсував появу в Україні суду присяжних, арбітражу та третейського суду.

Новини партнерів

В Україні почали роботу кінотеатри в рамках послаблення карантину: названі умови
За добу в Україні зафіксували майже 900 нових випадків COVID-19