Саакашвілі заявив, що готовий припинити голодування, але є умова

Саакашвілі заявив, що готовий припинити голодування, але є умова
Читать на русском

Як повідомив адвокат Саакашвілі, його підзахисний вирішив прислухатися до заклику Страсбурзького суду з прав людини припинити голодування.

Експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який голодує з 1 жовтня, заявив, що готовий припинити голодування, але лише за однієї умови – його мають перевести до багатофункціональної клініки на реабілітацію.

Про це APnews повідомляє з посиланням на коментар адвоката політика Ніке Гварамії, який він дав грузинському телеканалу Mtvari.

За його словами, Саакашвілі вирішив дослухатися до заклику Європейського суду з прав людини. Але якщо його не переведуть з тюремної лікарні до багатофункціональної, то на припинення голодування він не згоден.

Варто зазначити, що Страсбурзький суд не задовольнив вимогу адвокатів Саакашвілі перевести політика до цивільної клініки.

У свою чергу міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе заявив, що Саакашвілі за умови припинення голодування повернеться до пенітенціарної установи №12, де перебував до переміщення до тюремної лікарні.

Раніше APnews повідомляв, що Європейський суд з прав людини у своєму рішенні закликав Михеїла Саакашвілі припинити голодування. У свою чергу уряд Грузії до 24 листопада 2021 року має надати ЄСПЛ інформацію про стан здоров'я та безпеки Саакашвілі.

Новини партнерів

У поліції розповіли, скільки дітей вже поставили на облік через булінг
У Харкові позашляховик протаранив натовп людей на переході, і поїхав далі - під бампером застрягла дитина. Відео