Саакашвілі закликає громадян Грузії вийти на мітинг, щоб "захистити результати виборів"

Саакашвілі закликає громадян Грузії вийти на мітинг, щоб "захистити результати виборів"
Читать на русском

У повідомленні політик пообіцяв, що приєднається до однієї з колон мітингувальників.

Експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який повідомив про своє прибуття в Батумі, закликав своїх прихильників їхати в Тбілісі вранці 3 жовтня, щоб "захистити результати виборів".

Про це APnews інформує з посиланням на повідомлення політика в Facebook.

За словами Саакашвілі, народ Грузії повинен розуміти, що "голосування за мрію буде підписанням смертного вироку" для країни.

У повідомленні політик закликав, піти 2 жовтня на вибори, а 3 числа на мітинг, щоб врятувати Грузію. Він також пообіцяв приєднатися до однієї з колон мітингувальників.

"Отож 2 жовтня ми всі повинні піти на вибори, щоб врятувати Грузію. А вранці 3 жовтня ми з усією Грузії повинні рушити в Тбілісі захищати результати виборів, я приєднаюся до однієї з таких колон. Тому я прошу зробити колони численними й могутніми, щоб вони не могли мене зупинити. Якщо уряду узурпатору вдасться заарештувати мене раніше, це повинно ще більше зміцнити нашу владу. У будь-якому випадку я не відступлю, і, сподіваюся, ви теж", - заявив Саакашвілі.

Раніше APnews повідомляв, Міхеїл Саакашвілі опублікував відео, на якому повідомив, що повернувся на батьківщину через вісім років своєї відсутності. Він знаходиться в Батумі.

Новини партнерів

Растрова і векторна графіка: основні відмінності
Їхали з "простими смертними": журналістів пересадили з вагону потягу до Трускавця через "слуг народу"